Zakończenie Sezonu WOPR 2022r. odbędzie się 10 września o godzinie 15:00 na ośrodku szkoleniowym w Bukowie. Serdeczenie zapraszamy członków, ich rodziny oraz sympatyków naszego oddziału!


18 lipca 2022 roku na ośrodku rekreacyjnym "Balaton" odbyły się pokazy ratownicze. W pokazach wzięły również jednostki Państwowej Straży Pożarnej oraz Policji. Zdjęcia z pokazów dostępne są w galerii lub po kliknięciu w poniższy obrazek.


Rozpoczęcie Sezonu letniego odbędzie się 25 czerwca o godzinie 15:00 na Ośrodku Szkoleniowym WOPR w Bukowie. Serdecznie zapraszamy wszystkich członków i sympatyków!


12 maja 2022 roku nasza koleżanka Kinga powiedziała uroczyste Tak w kościele. W delegacji uczestniczył Prezes Oddziału, który w imieniu swoim oraz wszystkich członków WOPR złożył najserdeczniejsze życzenia na nowej drodze życia.W dniu 3.05.2022r. odbył się piknik rodzinny w Parku Miejskim. Organizatorem pikniku był Urząd Miasta.
W dniu 22.04.2022 roku odbył się zjazd oddziału, na którym dokonano wyboru Zarzadu na kolejną kadencję. W skład Zarządu weszli: Zdzisław Brochocki, Roman Hudzikowski, Jarosław Jasita, Mirosław Kuczok, Izabela Brochocka.
Zarząd WOPR Zaprasza na zebranie sprawozdawczo-wyborcze, które odbędzie się 22.04.2022r. w sali konferencyjnej przy ul. Pszowskiej 92 o godzinie 17:00. Drugi termin 15 minut pozniej. Zapraszamy wszystkich członków oraz informujemy, iż prawo do oddania głosu posiadają jedynie osoby z opłaconą składką członkowską.


Niebawem rozpoczną się zapisy na kurs na stopień Młodszego Ratownika WOPR, zainteresowanych prosimy o kontakt telefoniczny lub droga mailową. Serdeczenie zapraszamy!


Pragniemy poinformować, iż od 1.02 składka członkowska na rok 2022 wynosi 70zł. Wpłat można dokonywać na podany wyżej nr konta oddziału. Pozdrawiamy!


Kurs na stopień Młodszego Ratownika WOPR rozpocznie się 2 stycznia 2022r. o godzinie 7:00 na pływalni Manta w Wodzisławiu Ślaskim (Wilchwy). Zapraszamy!