W dniu 29.08.2020r. odbył się piknik ratowniczy. Podczas pikniku, odznaczeni zostali obecni ratownicy, kilku ratowników odebrało także legitymacje w wyższymi stopniami. Serdecznie gratulujemy!
W dniu 29.08.2020r. na ośrodku szkoleniowym WOPR w Bukowie, o godzinie 15:00 odbędzie się piknik ratowniczy. Połączony zostanie z rozdaniem legitymacji nowym ratownikom oraz wręczeniem odznaczeń naszym zasłużonym członkom. Serdecznie zapraszamy wszystkich ratowników, sympatyków wraz z rodzinami!
Ostatecznie - nowy pomost postawiony przy ośrodku szkoleniowym WOPR w Bukowie prezentuje się następująco!
W dniu 13.06.2020r. Na terenie naszego obiektu szkoleniowego WOPR w Bukowie, odbyły się prace remontowe związane z naprawą pomostu, którego stan pozostawiał wiele do życzenia. Członkowie naszego oddziału stawili w licznej grupie dając pokaz siły, determinacji oraz chęci uczestniczenia w czynie społecznym. Zarząd chciałby z tego miejsca serdecznie podziękować wszystkim zaangażowanym w tę inicjatywę. Dziękujemy i życzymy wszystkiego dobrego!


Informujemy, że z powodu ogłoszonej pandemii biuro oddziału będzie nieczynne do odwołania


W dniu 17.02.2020r. Nasz ratownik Jarosław Jasita otrzymał medal za uratowanie życia ludzkiego. Nagrodę wręczył wice minister Adam Gawęda. Serdecznie gratulujemy!Pragniemy poinformować, iż w dniu 1.02.2020r. o godzinie 8:00, na pływalni Manta
(ul. 1 Maja 16a) rozpocznie się kurs na stopień Młodszego Ratownika oraz Ratownika WOPR. Zapraszamy do uczestnictwa!